XXI. epizóda: JUDr. Michal Straka, a. k. a. Ego: Na intráku to bolo najkrajšie obdobie v mojom živote

O študentských časoch, o spolužiakoch, o živote na internáte, o obľúbených a menej obľúbených predmetoch, o taktikách na učenie, o skúškovom, o spájaní štúdia s koncertmi a prácou, o koncipientskej praxi, o súčasnom kontakte s právom, o kontrastoch medzi svetom hudby a svetom práva, o prvých úspechoch v hudbe, o prvom aute, o Kontrafakte, ale aj o sólovej dráhe, o pozadí skladby Žijeme len raz, o plánoch na rok 2023, o význame slovenčiny pre právo, ale aj pre hip-hop a o inšpirácii právom v tvorbe sme v silvestrovskom špeciáli diskutovali s hip-hopovým interpretom, ale aj správcom konkurznej podstaty a v neposlednom rade aj naším absolventom JUDr. Michalom Strakom, a. k. a. Egom zo skupiny Kontrafakt. Šťastný nový rok všetkým naším poslucháčom.

Keď je chlap mladý, tak ťažko si získava rešpekt.
JUDr. Michal Straka, a. k. a. Ego